Kontaktinfo

Arras Construction Furniture OÜ

Reg.nr. 10553332
KMKR nr. EE100537059

AS LHV Pank, IBAN: EE83 7700 7710 0150 0715

Swedbank AS, IBAN: EE44 2200 2210 3220 7236

Avatud: E-R 8-17

Kristi Voorel Müügisekretär kristi.voorel Loe edasi
Kristi Voorel
Müügisekretär

Minu igapäevaseks ülesandeks Arras CF-s on klientide professionaalne ning meeldiv teenindus. Kõigile kliendi küsimustele vastuste ja probleemidele lahenduste leidmine.

Hulluks unistuseks on benji-hüpe Verzasca ( Contra) tammilt. Kindlasti prooviks kunagi ära ka langevarjuhüpe.

Vabal ajal meeldib kokata- uusi maitseid proovida, häid filme ja seriaale vaadata, sudokuid lahendada. Fotograafia on hobi, millega sooviksin kindlasti rohkem ning põhjalikumalt tegeleda.

Diana Ratušnõi Ekspordi assistent Loe edasi
Diana Ratušnõi
Ekspordi assistent

Raul Kattai Eesti müügijuht driveraul Loe edasi
Raul Kattai
Eesti müügijuht

Olen Arras CF-i Lõuna-Eesti müügiesindaja. Liitusin kollektiiviga 2014. aasta jaanuaris. Eelnev töökogemus on seotud erinevate ehituse valdkondadega, viimane neist ehitusmaterjalide poe juhtimisega.

Valdan hästi eesti ja vene keelt.

Vabal ajal ehitan oma perele uut kodu, tegelen tervisespordiga ja huvitun ajaloost.

Priit Kelder Põhjamaade müügijuht priitkel Loe edasi
Priit Kelder
Põhjamaade müügijuht

Carlo Rebane Läti, Leedu ja Poola müügijuht carlo25082 Loe edasi
Carlo Rebane
Läti, Leedu ja Poola müügijuht

Matis Allikmaa Müügidirektor matis.allikmaa Loe edasi
Matis Allikmaa
Müügidirektor

Alates 2016. aasta novembrist vastutan Arras CF-is Läti, Leedu ja Poola ekspordimüügi eest. Müügitööga olen tegelenud sellest ajast, kui peale keskkooli kolisin Kesk-Eestist Tartusse müügikorraldust õppima. Samal ajal alustasin müügitööga telemarketingi ning koolituste müügi valdkonnas. Peale õpinguid Tartus asusin müügiesindaja ametikohale ning kolisin Tallinnasse. Alates 2016. aastast oman kõrgharidust kaubandusökonoomika erialal.

Tulevikus planeerin jätkata õpinguid kaubanduse alal ning täiendada oma võõrkeelte oskusi. Samuti meeldivad mulle uued teadmised ning tulevikus sean endale eesmärgiks osaleda mitmetel müügialastel koolitustel. Keeltest valdan lisaks eesti keelele ka inglise ja vene keelt.

Minu uueks hobiks on tennisemäng, mille õppimist alustasin hiljuti. Veel meeldib mulle matkamine, mille muudab veelgi seikluslikumaks minu pere koer. Väärtustan sihikindlust, pühendumust ja täpsust.

Mairit Madissoo Lao- ja müügiteeninduse juht Arras CF Tallinn Loe edasi
Mairit Madissoo
Lao- ja müügiteeninduse juht

Mina seisan selle eest, et kliendid saaksid meie juures parima teeninduskogemuse osaliseks. Meie peamine eesmärk on kliendile sobiva lahenduse pakkumine. Pingutame selle nimel, et vastata kliendi ootustele ja soovime pakkuda rohkem, kui meilt oodatakse. Meil on äärmiselt tubli ja tore meeskond, kes töötab ühise eesmärgi nimel – olla Teile parim koostööpartner kinnitusvahendite alal.

Üks utoopilisematest unistustest oleks reis kosmosesse, see on mind paelunud lapsepõlvest saadik.

Võrkpall on südamelähedane tegevus. Tunnen rõõmu arendavate raamatute lugemisest.Väga meeldib looduses viibida ja uusi kohti avastada. Vabal ajal ei ole eriline ette planeerija, vaid käigu pealt tegutseja.

Gerli Poom Ostja gerli.poom Loe edasi
Gerli Poom
Ostja

Ma annan endast kõik, et Arras CF oleks varustatud õigete toodetega, mis on õigel ajal õigetes kogustes õiges kohas, tagades kliendile võimalikult rikkaliku ehituskinnitusvahendite valiku.

Töövälisel ajal armastan aega veeta oma lähedastega ja olla emaks suurepärasele pojale.

Mu kirg õudusfilmide vastu on tekitanud salajase soovi kunagi ise ühes näidelda.

’’If you can dream it, you can do it.“ – Walt Disney

Mihkel Martinfeld Ostja mihkel.martinfeld Loe edasi
Mihkel Martinfeld
Ostja

Töötan Arras CF’s alates 2017. aasta aprillist Ostu – ja tootejuhina. Mul on varasem pikaaegne ostualane töökogemus elektroonika ja mehaanika valdkonnast. Mulle meeldib töötada valdkonnas mis võimaldab rohkelt suhelda.

Keeltest valdan ma eesti keelt emakeelena ja inglise keelt võõrkeelena, vähesel määral saan hakkama ka saksa ja soome keele rääkimisega.

Minu hobideks on jalgrattasport ja discgolf. Lisaks meeldib tegelda igasugu põnevate ja mitte traditsiooniliste spordialadega. Olen osalenud Mölkky euroopa meistrivõistlustel ja samuti olen korduvalt läbinud Võhandu maratoni.

Olen positiivse ellusuhtumisega aktiivne inimene, kes peab lugu sõpradest ja heast huumorist.

Martin Rammo Tootmise spetsialist Loe edasi
Martin Rammo
Tootmise spetsialist

Ilmar Mäesepp Insener-tehnoloog Loe edasi
Ilmar Mäesepp
Insener-tehnoloog

Olen lõpetanud Tallinna Ehitus ja Mehhaanika Tehnikumi, praeguse nimega TKTK, metallide tehnoloogia eriala.

Enne ArrasCF-i olen töötanud mehhaanikaosakonna juhatajana ja peamehhaanikuna. Arras CF-is olen insener-tehnoloog. Minu tööülesanneteks on seadmete korrashoid, uute stantside ja seadmete projekteerimine ning juurutamine.

Vabal ajal tegelen murdmaasuusatamisega ning olen ka suur ristsõnahuviline.

Arras CF-i kollektiiviga liitusin 2003. aastal.

Henry-Stiven Villems Tehniline direktor Loe edasi
Henry-Stiven Villems
Tehniline direktor

Olen Arrases, et tootmisüksuse töö oleks võimalikult efektiivne, paindlik ja tõhus. Lisaks tegelen sellega, et vajalikud kulumaterjalid tootmises oleks alati õigeaegselt käepärast ja olemas. Seda kõike selleks, et saaks toota kaupa, mida klientidele minimaalse tarneajaga väljastada.

Vabal ajal meeldib tegeleda spordiga. Meelisaladeks on erinevad pallimängud, seetõttu ilmselt olen ka tööalaselt pigem meeskonnamängija. Peale selle meeldib töövälisel ajal elust lihtsalt mõnu tunda – olgu selleks siis reisimine, pühapäevane brunchimine või perega väljasõidule minek.

Hull unistus on see, et saaksin ühel päeval kõik oma hullud ideed ellu viia. Ja neid mul juba jagub. Võin ülimalt rõõmus olla selle üle, et enamus hingelistest unistustest on juba täidetud.

Rauno Rallmann Pakkimise meister Loe edasi
Rauno Rallmann
Pakkimise meister

Minu ülesanne Arrases on kindlaks teha, et klient saaks oma tooted viisakas ning võimalikult optimaalses pakendis kätte. Usun, et korraliku toote juures käib ka korrektne ning mugav pakend mida letilt haarata.

Töövälisel ajal tegelen lugemisega, meisterdamise, purjetamisega ning metsas matkamisega.

Loodan üks päev imetleda enda kirjutatud raamatut best sellerite riiulis.

Vivian Valkma Juhiabi vivian.valkma Loe edasi
Vivian Valkma
Juhiabi

Olen Arrases selleks, et leida kliendiküsimustele vajalikke lahendusi ning suunata ekspordi kaubad meie juurest kliendini. Samuti tegelen erinevate ürituste korraldamisega ja muude igapäevaste toimetustega.

Töövälisel ajal meeldib tegeleda erinevate asjadega – laulda, joosta, vaadata filme, sarju ja lugeda, külastada kauneid kohti Eestis ja mujal. Kunagi ei ütle ei spontaansele väljasõidule.

Hulluks unistuseks on joosta kunagi täispikk maraton ära ja külastada kõiki riike maailmas.

Lauri Kivi Juhataja lauri.kivi Loe edasi
Lauri Kivi
Juhataja

Hoolitsen Arrases selle eest, et kliendid saaksid võimalikult hea teenuse ja tooted ning ettevõte endale kliendid ilma kelleta me ei eksisteeriks. Võtan enda tööd kui “vahemeest”, kes otsib kliendile parimat lahendust ja usun siiralt, et just ACF ongi see parim.

Vabal ajal meeldib mulle ehitada, meisterdada, tegeleda muusika ja spordiga. Kui aega üle jääb siis pliiats käes eneseharimis raamatuid lugeda.

Hull unistus on kuulda raadiost enda kirjutatud laule.

Andrus Arras Juhatuse esimees andrus.arras Loe edasi
Andrus Arras
Juhatuse esimees

Osalen ACF-is üldiste eesmärkide ja tegevussuundade paikapanemisel. Ühesõnaga paneme üheskoos paika eesmärke millega tegevjuhtkond ja tubli kollektiiv hiljem igapäevaselt tegeleb.

Hobidest kindla esikoha saab vaieldamatult mäesuusatamine. Siis on tükk tühja maad ja tuleb eneselegi üllatusena aiandus/haljastus ning siis grillimine/BBQ/suitsuliha ja – kala valmistamine.

Reisimine nii lähemal kui kaugemal on ka alati meeltmööda.

Paar hullu eesmärki on kohe-kohe saavutatud aga kui edasi mõelda siis kõige hullem ja mittepraktilisem eesmärk on bussijuhi lubade ära tegemine ja siis näiteks nädalakese bussijuhina töötamine. Eesmärk millel pole praktikaga sisuliselt mingit pistmist aga tegevus vähemalt ühekordselt hullult meeldiks, seega ongi hull ja väga hull eesmärk!