Stuttgart Fastener Fair muljed

Stuttgart Fastener Fair mess möödus nii rõõmsas kui ka vägagi tegusas võtmes! Äge turbulents lennureisil Stuttgarti võttis küll seest kõhedaks aga tekkinud hirmu varjutas saabuva sündmuse ootusärevus.

Meil on suur rõõm tõdeda, et ACF boks oma ainulaadse lahenduse ja toreda tiimiga oli üheks selle messi pilgupüüdjaks. Kiitus Kristo Rosenvaldile: kunstiteosed, lennukad ideed ja unikaalne väljapaneku lahendus olid suurepärased!

Meie fookuses oli presentatsioon kogu tootesortimendist, mida oleme 20 aasta jooksul arendanud. Lisaks olid uute peagi saabuvate toodetena eraldi esile toodud fassaadinurgikud ning keeratav-reguleeritav postijalg vaiaga.

Messi üldine mulje oli väga hea: nägime vaatemängulist showd erinevate artistide poolt, paljud ettevõtted olid kasutanud baarilahendusi ning nii mõnigi kokk tegi kohapeal boksis külastajatele süüa.

Meil on siiralt hea meel osalejate, klientide ja koostööpartnerite panuste eest tegemaks ürituse üheks meeldejäävamaiks! Koostöö Space Production OÜ-ga oli sama sujuv ja kõrgel tasemel, nagu alati. Ka Schenkeriga koostöö oli enneolematult hea. Kõik toimis viperusteta! Samuti oleme tänulikud Belief Eestile nende toetuse eest Belief vee näol. Täname ka Avocadot ning Novot Agentuuri messi disaini eest.

Arras Construction Furniture OÜ osalemist Stuttgart Fastener Fair messil 2019 aastal on toetanud Euroopa Regionaalarengu Fond summas 16 010,40 eurot.

Stuttgart Fastener Fair on suurim spetsialiseerunud kinnitusvahendite mess Euroopas kus kohtuvad tarnijad ja kliendid kogu maailmast. Arras CF eesmärk messil oli peamiselt uute klientide ja turgude leidmine. Mess oli edukas, Arras CF messiboks pälvis palju tähelepanu ning juba praegu võib tõdeda, et läbirääkimisi on alustatud rohkemate ettevõtetega kui kunagi varem.

Peatsete kohtumisteni!